خانه / سخن مدیر سایت / آغاز به کار سایت مداد رنگی ها

آغاز به کار سایت مداد رنگی ها

بسم الله الرحمن الرحیم

از آنجا که انسان جزئی از پیکر این اجتماع بیکران می باشد , باید خویشتن را با اصول خوب زیستن هماهنگ سازد , و از طریق مشارکت عمومی وخدمات متقابل به اهداف بزرگ خود نائل آید .

در این وب سایت سعی دارم فضایی کاملا علمی و محیطی سالم را ایجاد کنم که در ادامه کار قطعا با محیط سایت بیشتر اشنا خواهید شد و ان شا الله این بار هم در این کار با دعای شما عزیزان موفق باشم و امیدوارم که از مطالب سایت نهایت استفاده را ببرید و ما را از نظرات خود بی بهره نگذارید. طرح های متنوعی در ذهن بنده می باشد که ان شاء الله در ادامه کار قطعا با نظرات شما عزیزان به ثمر خواهد نشست . خیلی اطاله کلام نمی کنم.

خداوندا ! تو را سپاس که به ما نعمت دادی , و این عالم را خلق کردی , و ما را زینت بخش آن قرار دادی . درود بی پایان بر رسول و فرستاده گرامی تو محمد مصطفی (ص) و خاندان با عظمتش که همه عمر خود را صرف تعلیم و تربیت انسان ها قرار داده , تا آن ها را از رکود فکری و جهالت نجات دهد .

درباره مرتضی احسانی

اینجانب مرتضی احسانی مدرس تیزهوشان نمونه دولتی و مدارس خاص می باشم و علاقه مند به ریاضیات می باشم و از کار کردن در کنار دانش آموزان خلاق و تیزهوش لذت می برم

۱ دیدگاه

  1. س.لطفا زودتر مطالبت تان را روی سایت بگذارید. ممنون از شما

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

جواب صحیح بدهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme

کانال تیزهوشان احسانی

JOIN CHANNEL
CLOSE