خانه / سخن مدیر سایت / اطلاعیه درگاه پرداخت

اطلاعیه درگاه پرداخت

با سلام

متاسفانه از اوایل فرودین 95 تمامی درگاه های پرداخت سایت ما و سایر سابت ها یی که از درگاه های واسط استفاده می کردند فیلتر شده اند و امکان پرداخت الکترونیکی را از ما گرفته اند و این امکان در حال حاضر وجود ندارد . با توجه به تماس هایی که با مدیران سایت پارس پال برقرار شد فرمودند که به مدیران سایت ها هیچ اطلاعی نداده و بدون اخطار قبلی سایت ها را فیلتر کرده اند با توجه به همین موضوع ما در حال دریافت و رایزنی با بانک های عمل هستیم که به صورت مستقیم درگاه پرداخت را دریافت نماییم که این مقوله کمی زمان بر می باشد و نیازمند صب شما عزیزان است .

راه حل موقتی :

شما عزیزان می توانید جهت خرید محصولات مبلغ مورد نظر را به شماره کارت      2147-2333-9918-6037    مرتضی احسانی    بانک ملی کارت به کارت کنید و ار طریق پیامک فایل مورد نظر را پیامک کنید تا فایل برایتان ارسال گردد و یا از طریق لینک زیر پرداخت را انجام دهید و سپس از طریق ایمیل یا پیامک اطلاع دهید تا فایل برایتان ارسال شود .

تومان

با سپاس فراوان

مدیر سایت مدادرنگی ها

مرتضی احسانی

 

درباره مرتضی احسانی

اینجانب مرتضی احسانی مدرس تیزهوشان نمونه دولتی و مدارس خاص می باشم و علاقه مند به ریاضیات می باشم و از کار کردن در کنار دانش آموزان خلاق و تیزهوش لذت می برم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

جواب صحیح بدهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme